Promocje Bukmacherskie

STS Kod Promocyjny I Bonusy – Gdzie Znaleźć

Obecnie bukmacher hazardowy STS jest jednym z najbardziej popularnych portali hazardowych w Polsce. Bukmacher oferuje graczom proste i zrozumiałe reguły korzystania i zagrania na stronie, bogaty wybór zakładów na sporty, rewelacyjny pakiet nagród bonusowych. STS kod promocyjny to świetna opcja na uzyskanie dodatkowych profitów bez wydania własnych kosztów.

Operator hazardowy posiada licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Mocnym atutem legalnego bukmachera jest oferta nagród bonusowych. Gracze serwisu mogą liczyć na kod promocyjny, wiele porywających bonusów i ciekawych promocji za rejestrację czy dokonanie depozytu. W dalszej części artykuły sprawdzimy, co ma do zaoferowania bukmacher. Po przeczytaniu poniższej recenzji przekonamy się, że ten polski bukmacher jest godny zaufania.

Z prognozy Ministerstwa Finansów wynika, że rynku zabaw hazardowych w Polsce wzrośnie o 24,1%. To oznacza, że wzrośnie równie popyt na rzetelne portale hazardowe. Jednym z takich operatorów jest STS. Poniżej sprawdzimy, co ma do zaoferowania ten bukmacher.

Oferta Nagród Bonusowych

STS bonusy to pula rewelacyjnych benefitów zarówno dla nowicjuszy, jak i dla stałych graczy bukmachera. Firma ma do zaoferowania poniższe nagrody:

 • bonus powitalny dla nowicjuszy;
 • bezpłatne zakłady (freebety);
 • kod promocyjny;
 • bonusy na zakłady bez ryzyka;
 • premia od dokonania depozytu;
 • program dla lojalnych klientów.

STS strona główna

Bonus Powitalny

Powitalny bonus STS zawiera kilka elementów: premia za doładowanie konta gracza, premia na zakład bez ryzyka, darmowy freebet. Łączna kwota tych nagród wynosi 1504 złote. STS bonus powitalny przewiduje nagrody dla klientów za dokonanie rejestracji czy doładowanie konta.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą tabelą, aby dokładnie zweryfikować dostępne profity tego bukmachera hazardowego.

Bonus bez ryzyka STS zakład bez ryzyka gwarantuje graczom pule nagród w wysokości 234 PLN. Także możemy zdobyć zakład bez ryzyka na gry w kwocie 20 PLN.
Nagroda od depozytu STS oferta nagród od depozytu zapewnia możliwość uzyskania premii w wysokości 100% do kwoty 1200 PLN. Jest to standardowa oferta bukmacherska, do otrzymania której gracz musi doładować konta na dowolną sumę.
Freebet STS bonus bez depozytu wynosi 30 PLN. Na zakłady sportowe możemy uzyskać premię w kwocie 20 PLN.

Kod Promocyjny Dla Klientów Operatora

Aktywując kod promocyjny, gracze otrzymują wiele ciekawych bonusów na start. Kody promocyjne można natrafić na stronach partnerskich operatora. Aby aktywować dodatkowe profity, należy podać kod promocyjny STS w trakcie rejestracji lub doładowania konta. Aktualne kody promocyjne są również dostępne na oficjalnej stronie operatora w sekcji Promocje. Warto pamiętać, że kody promocyjne nie wolno łączyć ze sobą.

Promocja Zaproś Znajomego

Wśród ogromnej palety STS promocje znajdziemy nagrodę za zapomożenie znajomego. Możemy uzyskać do 50 PLN za jednego znajomego. Każdy klient portalu może zaprosić maksymalnie sześciu znajomych.

Inne Promocje Bukmachera

Wszystkie aktualne promocje bukmachera sprawdzimy w sekcji Promocje. Wspomniane nagrody to tylko część niezmiernej oferty bonusowej bukmachera. W ofercie operatora znajdziemy wiele innych rewelacyjnych promocji. Lista bonusów jest aktualizowana na bieżąco. Możemy również uzyskać nagrody od pierwszego zakładu, STS cashback, profity dla VIP klientów, cash out.

Jak Uzyskać Kod Promocyjny

Co musimy zrobić, aby zdobyć kod bonusu STS i inne profity bukmachera. Warunki uzyskania benefitów i kodów są bardzo proste. Poniżej wyjaśnimy jak to zrobić krok po kroku.

 1. Pierwszym etapem jest założenie konto na stronie serwisu.
 2. Dalej należy doładować konto gracza.
 3. Następnie czekamy na aktywację nagród.
 4. Uzyskane bonusy można wykorzystać na dowolne gry, zakłady czy zakłady na żywo.

W celu aktywacji nagród należy wpisać kod promocyjny w odpowiednim polu w trakcie założenia konta na portalu lub w trackie doładowania rachunku bonusowego. STS kod bonusowy aktywuje nagrody na zasadach automatycznych.

STS bonus

Gdzie Zdobyć Kod Promocyjny

Gdzie można natrafić kod rejestracyjny od bukmachera STS?. Kod STS znajdziemy na stronach internetowych operatora lub na stronach partnerskich operatora. Do tego, aktywni użytkownicy witryny również mogą otrzymywać kody promocyjne za regularne obstawianie zakładów bukmacherskich. Kody są wysłane do graczy drogą mailowa na warunkach indywidualnych.

Warto wiedzieć, STS zakłady bukmacherskie to nie jedyny sposób na zdobycie kodów dla aktywnych graczy. Możemy również zasubskrybować newslettera, aby być na bieżąco z ciekawymi turniejami i aktualnymi promocjami.

Jak Sprawdzić, Czy Kod Promocyjny Jest Aktualny

Aby zweryfikować, czy klucz promocyjny jest aktualny, należy go wypróbować. Jeśli podczas aktywacji kodu wystąpi jakikolwiek problem, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi operatora. Support pracuje całodobowo. Możemy kontaktować się z pracownikami operatora serwisu przez czat lub drogą mailową. Warto pamiętać, żer niektóre nagrody są naliczane na konto gracza w ciągu kilku roboczych. Więc czasami gracz musi dłużej poczekać na aktywacje nagród.

Jak Poprawnie Wpisać Kod Promocyjny

STS kody promocyjne należy wprowadzać do odpowiedniego pola bez żadnych zmian. Liczy się zarówno popełnienie literówki, jak i sposób zapisania kodu. Wszystkie znaki i cyfry w kodzie, które są pisane małymi literami, należy zapisywać również małymi literami pozostać. Nie warto wpisywać w kodzie zbędnych spacji. Najlepszym rozwiązaniem dla graczy stanie się skopiowanie kodu promocyjnego STS i wklejanie go do odpowiedniego pola.

Warunki Korzystania Z Kodu Promocyjnego

STS kod promocyjny 2022 i extra nagrody mogą być aktywowane na dwa sposoby: w trakcie założenia profilu użytkownika i podczas doładowania konta. Porównamy te dwie formy aktywacji kodu bonusowego.

Aktywacja Kodu W Trakcie Rejestracji

Jak aktywować kod? Podać klucz w trakcie założenia profilu gracza. Po aktywacji możemy uzyskać poniższe nagrody:

 • dodatkowe pieniędzy;
 • darmowe zakręcenia;
 • nagroda bez depozytu;
 • podwyższone kursy.

Nagrody są zaliczane na konto gracza po dokonaniu weryfikacji tożsamości i potwierdzeniu adresu mailowego.

Jak Aktywować Kod Promocyjny Podczas Dokonania Wpłaty

Aby aktywować nagrody, musimy wpisać STS kod promocyjny, dokonując depozytu. Po aktywacji możemy uzyskać poniższe nagrody:

 • pomnożenie depozytu;
 • freebety;
 • cashback.

Nagrody są naliczane na konto gracza po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku depozytowym.

STS kod promocyjny

O Czym Jeszcze Warto Wiedzieć

Należy pamiętać, że kody promocyjne są darmowe. Więc jeśli któryś z partnerów oferuje graczom kody bonusowe za pieniądze, najprawdopodobniej jest to oszustwo. Kod można wykorzystać tylko jeden raz. Klucz promocyjny działa zarówno w aplikacji mobilnej, jak i w wersji stacjonarnej.

Opinie o kodach promocyjnych bukmachera są bardzo pozytywne. Gracze, obstawiające kupony STS, już przekonali się w przyzwoitości bukmachera. Legalny operator hazardowy posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów i zapewnia typerom pełne bezpieczeństwo na portalu. STS wygrane kupony można obstawiać bez zbędnych formalności.

Jak Wypłacić Pieniędzy Uzyskane Z Bonusów

Środki uzyskane z nagród bonusowych z STS kod podlegają warunkom obrotu. Co więcej, wypłata jakichkolwiek pieniędzy z rachunku depozytowego gracza jest możliwa tylko po przejściu procedury weryfikacji tożsamości typera. W tym celu gracz musi wysłać dokumenty tożsamości na prośbę operatora.

Bukmacher oferuje graczom kilka wygodnych metod na wypłatę pieniędzy z rachunku:

 • prelewy bankowe;
 • karty debetowe i kredytowe;
 • e-portfele.

Wśród najpopularniejszych sposobów na wpłatę i wypłatę depozytu są: Skrill, PayPal, Dotpay, Neteller, PayU, BLIK. Portfele elektroniczne są najszybszą metodą. Jest to również dobrą opcją na wypłatę wygranej dla graczy z zagranicy. Czas realizacji transakcji dokonanej za pomocą e-portfeli wynosi około kilku godzin.

Ogólnie czas realizacji przelewu zależy od wybranego sposobu płatności. Na przelew, który był zrealizowany za pomocą konta bankowego, poczekamy do kilku 5 roboczych. Wykorzystując katy płatnicze Visa lub Mastercard, otrzymamy przelew w ciągu 3 dni. Co jest najważniejsze, bukmacher nie pobiera od użytkowników dodatkowych prowizji od wypłaty kosztów z rachunku depozytowego.

Leave a Reply