Legalni Bukmacherzy pojawili się w Polsce nie od wczoraj. Ten rodzaj hazardu ma dość długą historię, o której teraz porozmawiamy. Przyda się.

Legalni bukmacherzy w Polsce

 1. Betfan — dobry dla początkujących
 2. Betclic — zasługuje na szacunek
 3. Totolotek — sprawdzony i uczciwy

Na stronie tych operatorów możemy obstawiać zakłady bukmacherskie bez zbędnych formalności. Operatorzy hazardowi zapewniają bezpieczne typowania zakładów na legalnych zasadach. Nie można wyobrazić sobie współczesnego sportu bez bettingu, a raczej bez zakładów sportowych na mecze piłki nożnej, poszczególnych sportowców i całych drużyn. Zakłady sportowe i legalni bukmacherzy istnieją od dawna, nie tylko uzupełniając branżę sportową, ale także czyniąc z niej najpotężniejszą część, jednocząc miliony fanów na całym świecie. Powodem jest prostota i przystępność, a także najmniejsza zależność od woli przypadku. Przecież tutaj rywalizacja toczy się nie między człowiekiem a ruletką czy dowolnym doborem kart, ale między dwiema osobami – graczem i bukmacherem. Tylko Twoja wiedza i intuicja pomogą Ci postawić właściwy zakład na mecz lub obliczyć prognozę dla wydarzeń sportowych.

Dobrą reputacją cieszą się również inni operatorzy. Sporym zainteresowanie może poszczycić się buk Fortuna. Fortuna zakłady bukmacherskie ma szeroką ofertę dyscyplin do typowania i rynków zdarzeń. Warto także wspomnieć o Superbet zakłady bukmacherskie sp, które wyróżniają się atrakcyjnymi bonusami dla nowych i stałych graczy.

Legalni Bukmacherzy mają swoją wyjątkową historię

 • W 1955 r. Polski rząd podjął uchwałę o utworzeniu państwowej loterii Totalizator Sportowy. Starsi gracze powinni pamiętać.
 • W 1992 roku uchwalono ustawę o regulacji kasyn. Zakazano ich prace w miejscowościach poniżej 250 tys. mieszkańców.
 • W 2009 roku w Polsce wybuchł ogromny skandal z udziałem ówczesnego Ministra Sportu i Turystyki, podczas którego wykryto całą siatkę nielegalnych bukmacherzy. W 2011 postanowiono znowelizować prawo i nadać zakładom sportowym status prawny przez Internet, ale z wymiernymi ograniczeniami. W szczególności każdy legalny bukmacher musiał posiadać licencję i być własnością wyłącznie obywateli polskich.
 • W 2014 roku Unia Europejska uznała takie ograniczenia za naruszanie zasad swobodnego przepływu towarów.
 • W 2016 roku przyjęto nowe poprawki, przewidujące aktywne blokowanie zagranicznych bukmacherów nie posiadających polskiej licencji.

Jak czują się legalni bukmacherzy w kraju 2021 roku? Sytuacja się zmieniła i zasługuje na naszą uwagę. Więc zacznijmy. U legalnych polskich bukmacherów można obstawiać zakłady na sporty o dowolnej porze z dowolnego miejsca. W dobę rozwoju technologii informatycznych obstawianie w punktach stacjonarnych nie jest już tak popularne. Duży wpływ na to miała również pandemia koronawirusa.

Betfan Strona główna

Obecne Legalni Zakłady Bukmacherskie W Polsce

W tej chwili legalni bukmacherzy czyli zakłady sportowe bukmacherskie w Polsce mają status prawny i są regulowane przez „Ustawę o działalności hazardowej”, uchwaloną w 2009 roku oraz aktualizowaną w 2016 roku. W celu prowadzenia legalnej działalności hazardowej na terenie Polski firma bukmacherska musi uzyskać licencję ministerstwa finansów.

Aby uzyskać licencję na działalność, bukmacherzy w Polsce muszą najpierw przejść audyt techniczny, podczas którego sprawdzana jest strona internetowa z powodu ewentualnych oszustw. Konieczne jest również dostarczenie dużej ilości dokumentów w języku polskim oraz uiszczenie wpisowego za licencję w wysokości 90 000 EURO. Jednocześnie Polski bukmacher zobowiązuje się do płacenia podatku w wysokości 12% swojego obrotu rocznie. Wszystkie niezbędne informacje znajdziemy na stronie ministerstwa finansów.

Przewidziane jest również opodatkowanie nie tylko bukmacherzy, a też graczy. W przypadku wygrania kwoty powyżej 500 EURO obstawiający zobowiązany jest do wpłaty 10% do skarbu państwa. Tak działają legalni bukmacherzy. W tej recenzji porozmawiamy wyłącznie o nich. W żaden sposób nie zalecamy kontaktowania się z nielegalnymi witrynami. Po pierwsze, można za to odpowiedzieć zgodnie z prawem. Po drugie, najczęściej są to nie legalni bukmacherzy, a tylko oszuści, którzy chcą zabrać twoje pieniądze. Gra na stronie nielegalnych bukmacherów jest zakazana.

Lista Bukmacherów Godnych Zaufania

Największą popularnością wśród graczy z Polski cieszą się legalni bukmacherzy z poniższej listy. Wszystkie zostały wielokrotnie przetestowane, a ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne dla gracza. Oto najbardziej aktualna lista na 2022 rok.

 1. Betfan — dobry projekt strony internetowej i szybka aplikacja mobilna
 2. Betclic — znana i szanowana francuska firma
 3. Totolotek — legalny bukmacher Polska, jeden z najpopularniejszych w kraju
 4. STS — wysokie bonusy powitalne
 5. Fortuna — wielu ciekawych promocji
 6. Betsafe — szybkie wpłaty i wypłaty
 7. LV Bet — wygląda solidnie, duży wybór zakładów sportowych
 8. Forbet — głównie nastawiony na zakłady dla piłki nożnej
 9. Winner — zakłady na żywo oraz szybka rejestracja
 10.  Totalbet — wiele dyscyplin sportowych, łatwy w obsłudze

Wiele legalnych bukmacherów w Polsce oferują graczom dobrą ofertę zarówno pod kątem zakładów, jak i pod kątem nagród bonusowych. Oczywiście nie jest to najpełniejsza lista bukmacherów w Polsce. Istnieją inne zakłady bukmacherskie online. Jednak te strony są najbardziej sprawdzone i wygodne w użyciu. Wszyscy mają silne wsparcie techniczne, które zawsze przyjdzie na ratunek, gdy pojawią się problemy. Wiec jeśli mamy kłopoty, obstawiając zakłady online, warto skontaktować się ze wparciem bukmacherów. Najczęściej kontakt z pomocą techniczną odbywa się za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej lub telefonicznie w godzinach pracy.

Legalni Bukmacherzy: Najważniejsze Pytania i zakłady bukmacherskie online

Wśród głównych pytań według obstawiania sportowego w Polsce warto podać następujące:

Czy zakłady sportowe i bukmacherzy są legalni? Tak
Czy gracze mogą stawiać zakłady tylko przez Internet? Nie, mozesz zagrac w stacjonarnych punktach bukmacherskich
Czy w kraju obowiązują surowe przepisy dla firm zagranicznych? Tak
Czy polscy bukmacherzy muszą płacić podatek? Tak, w wysokości 12% obrotu rocznie
Czy legalni gracze płacą podatek? Tak, jeśli ich wygrana przekracza 2280 zł

Betclic strona główna pl

Legalne Zaklady Bukmacherskie — Jak Wybrać Bukmachera Do Obstawiania

Oczywiście każdy wybiera stronę do gry według własnego uznania. Niektórzy lubią wesołe kolory interfejsu, inni bardziej solidny design. Już wiemy, że oferowanie zakładów wzajemnych może obywać się tylko na podstawie odpowiedniej licencji. Jednak gdy tworzyliśmy nasz “legalni bukmacherzy ranking”, braliśmy pod uwagę następujące fakty:

 • Dostępność licencji, w tym przypadku lokalnej, a także od krajów ze strefy offshore i Unii Europejskiej.
 • Możliwość otwarcia konta w walucie krajowej.
 • Czas na przetwarzanie zakładów i przyjmowanie wniosków o wypłatę wygranych. Dostępność usług wsparcia i różnych metod komunikacji.
 • Recenzje prawdziwych graczy oraz dostępność aplikacji mobilnych są nie mniej ważnymi elementami przy tworzeniu rankingu bukmacherzy, co upraszcza system pracy i przyjmowania zakładów online.

Możliwość obstawiać online zakłady bukmacherskie sp w trybie mobilnym.

Główną walutą zakładów dla graczy z Polski jest złoty, ale często legalni bukmacherzy akceptują zakłady w dolarach, euro i funtach szterlingach. Polskie gracze mają dostęp do lokalnych i oficjalnie zatwierdzonych zagranicznych bukmacherów oraz firm offshore, które są dostępne za pośrednictwem działającego “mirror site”.

Polskie Bukmacherzy Online: Czym Się Różnią Od Zagranicznych

Odpowiedź może być tylko jedna — niczym. Esencja gry, esencja samego hazardu, zawsze pozostaje taka sama. Nasi legalni bukmacherzy wygląda identycznie jak ich europejscy sąsiedzi. Funkcjonalność i nawigacja witryn dokładnie się powtarzają. Wszystkie zwykłe legalni sporty są prezentowane w witrynie. Współczynniki są atrakcyjne i niewiele odbiegają od wartości europejskich bukmacherzy. Działają wszystkie legalni europejskie standardy świadczenia usług.

Najlepsi legalni polscy bukmacherzy zachwycą graczy poważnymi programami bonusowymi. Oprócz standardowych bonusów powitalnych, są gotowi zaoferować 3-4 powiązane promocje. Programy lojalnościowe bukmacherzy istnieją aby przyciągnąć klientów konkurencyjnych operatorów. To robią wszyscy legalni bukmacherzy. Ponadto legalni bukmacherzy online oferują graczom dodatkowe nagrody za aktywność. Regularni gracze mogą dołączyć się do programu lojalnościowego, który przewiduje większe nagrody, lepsze limity wypłat, usługi osobistego managera i inne profity.

Aby zasilić konto, a później złożyć wniosek o wypłatę pieniędzy, musisz zwykle użyć kartę Visa lub MasterCard. Ta metoda jest dobrze rozwinięta w Polsce. Do wyboru jest też kilku innych metod.

Popularne Legalni Metody Płatności Legalnych Bukmacherów Online

Każdy może mieć swoje własne preferencje co do wpłat czy wypłat pieniądzy u bukmachera. Ktoś woła portfele elektroniczne, inni używają tylko kart czy systemów płatności internetowych. Legalnym bukmacherem warto postarać się, oferując szeroki wybór metod płatności, aby zachęcić graczy do gry. Oto jakie sposoby dokonania wpłat i wypłat mają do zaoferowania legalni operatorzy hazardowi.

Karty kredytowe i debetowe Chyba najprostsza metoda płatności. Prosto podaj informacje ze swojej karty — numer oraz datę ważności, a także CVC. To bezpiecznie gdy uznasz że to legalni bukmacherzy.
Przelewy bankowe Jest to przeżytek, ale pojedyncze osoby jeszcze korzystają z przelewów bankowych. Moze trwac to 2, 3 a nawet 4 dni.
Portfele elektroniczne W odróżnieniu od kart bankowych gracz musi założyć konto jednorazowo, a pieniądze dostaną się na konto strony bukmacherskiej po kilku sekundach.
Internetowe systemy płatności Należą do nich popularne legalni serwisy takie jak Przelewy24, PayU czy Dotpay.
BLIK Polacy najczęściej obierają ta metode. Korzysta z niej ponad 4 500 000 osób oraz najlepsze strony bukmacherskie.

Totolotek page

Jak Zacząć Obstawiać Sport u legalnych bukmacherów online?

Najpierw trzeba zdecydować się na bukmachera. Istnieją legalne zakłady bukmacherskie w Polsce, którzy oferują różne bonusy natychmiast za twoją rejestrację lub za pierwszą wpłatę konta. Ale jeśli planujesz grać na “długich dystansach”, rozważ takie promocje jako ostatni argument. Lepiej zwróć uwagę na:

 • Legalność bukmachera.
 • Wartość kursów w porównaniu z kursami innych bukmacherów.
 • Obecność dużego wyboru sportów i szerokiej listy wydarzeń.
 • Różnorodność zakładów na żywo.
 • Wygodę obstawiania zakładów na stronie bukmachera oraz w aplikacji mobilnej.
 • Metody płatności, dzięki którym możesz wpłacić lub wypłacić legalni pieniądze bez prowizji w jak najkrótszym czasie.

Dla początkującego gracza ważne jest, aby zdecydować o rodzaju sportu i mistrzostwach, na które będzie stawiał legalni zakłady. Takich turniejów legalni bukmacherzy mogą oferować kilka. Ale im więcej zawodów spróbujesz pokryć, tym mniej czasu będziesz miał na analizę. Zmniejsza to prawdopodobieństwo trafnych prognoz w zakładach sportowych. Przede wszystkim wybierz najlepsze zakłady bukmacherskie a dalej:

 1. Rodzaj sportu, w którym jesteś dobrze zorientowany;
 2. Odpowiednie mistrzostwo;
 3. Kilka popularnych klubów.

Głównym zadaniem jest nauczenie się jakościowej analizy układu sił przynajmniej w niektórych meczach. Legalni bukmacherzy internetowi udostępniają graczom nie tylko szeroki wybór dyscyplin, ale również dobre kursy na zakłady bukmacherskie.

Co Musisz Wiedzieć O Zakładach Sportowych: Stosunek Do Hazardu

Obstawiając zakłady u bukmacherów, musisz zrozumieć swój cel i ryzyko. Jeśli traktujesz zakłady jako sposób na zarabianie pieniędzy, przygotuj się na pełną pracę z badaniem statystyk, oglądaniem meczów, śledzeniem wiadomości i tak dalej.

W przeciwnym razie legalni bukmacherzy rekomendują traktować zakłady bukmacherskie jako rozrywkę, za którą zapłacisz. Rzeczywiście, bez systematycznej pracy analitycznej i dobrej znajomości sportu pokonanie bukmachera na dużą odległość jest prawie niemożliwe. U legalnych bukmacherów online warto również aktywować bonusy i wykorzystać ich na zakłady. Daje to dodatkowe szanse na wygraną. Ponadto jest to świetna opcja na ćwiczenie i trening swoich umiejętności analitycznych.

Istnieją trzy błędy, które mogą prowadzić do ogromnych problemów:

 • Nieprzeczytana lista legalnych bukmacherów.
 • Zakłady na pożyczki lub inne legalni zobowiązania.
 • Wpis możliwego dochodu z gry do swojego budżetu.

Pamiętaj, że nawet seria niepowodzeń nie powinna być problemem finansowym ani psychologicznym. W przeciwnym razie lepiej nie stawiać w ogóle.

Zakłady Bukmacherskie Opinie I Strategie

Eksperci i bukmacherzy twierdzą że w sporcie nie można mieć stuprocentowej pewności nawet w zwycięstwie oczywistego faworyta. Notowania wygranej silniejszej drużyny zwykle mieszczą się w przedziale 1,10-1,40 lub nawet niżej. Przy takich kursach trudno jest zwiększyć bank.

Legalni bukmacherzy radzą zminimalizować liczbę szybkich prognoz. W przypadku jednej porażki, cały zakład przegrywa. Warto więc przemyśleć własną strategie obstawiania i trzymać się pewnych limitów strat.

Nie próbuj odzyskać pieniędzy natychmiast po serii nieudanych zakładów. Kiedy bank upada, zrób sobie przerwę i ustal przyczyny tych niepowodzeń. W przeciwnym razie ryzykujesz całkowitą utratą puli.

Poznaj prawdziwy ranking bukmacherów, znajdź najlepsze dla siebie strategie zakładów sportowych i trzymaj się ich. Najpierw sprawdź strategie na koncie wirtualnym. Grając z plusem, możesz przenieść taktykę na obstawianie za pieniądze.

Postępuj zgodnie z wybraną strategią i nie wycofuj się z niej w przypadku chwilowych niepowodzeń. W przypadku, gdy gracz złamie swoje legalni zasady, w jego zakładach zaczyna się chaos. Prowadzi to do słabych wyników.

Unikaj obstawiania drużyny, którą wspierasz. Osobiste preferencje mogą grać przeciwko tobie, ponieważ będziesz stronniczy w przewidywaniu wyniku meczu.

Nie rób pochopnych zakładów na żywo. Wydarzenia z zakładami na żywo powinny być wybierane i analizowane tak samo dokładnie, jak zakłady przedmeczowe.

Legalni Polskie Bukmacherzy: Podsumowanie

Legalni zakłady sportowe to intelektualny zakład między graczem a bukmacherem: dokonujesz prognozy na wydarzenie sportowe i stawisz pieniądze na to, że ta prognoza będzie poprawna. Jeśli zakład jest prawidłowy, zwracasz te pieniądze z zyskiem, jeśli przegrywasz, odpowiednio tracisz.

Dla każdego zakładu legalni bukmacherzy przypisują współczynnik, który szacuje prawdopodobieństwo tego zdarzenia. U polskich bukmacherów używane są kursy europejskie. Jeśli zakład jest udany (prognoza gracza okazała się słuszna), kwota zakładu jest mnożona przez legalni kursy oferowane przez bukmacherzy.

Większość początkujących graczy gdy pozna ranking legalnych bukmacherów od razu uważa zakłady u bukmacherów za szybki i stosunkowo łatwy sposób na wzbogacenie się. Ale po serii nieudanych zakładów entuzjazm znika, a wraz z nim cały depozyt.

Pamiętaj, że każdy ekspert w obstawianiu był kiedyś początkującym graczem. Głównym zadaniem na początkowym etapie jest nie ponoszenie krytycznych strat finansowych i nie zachorowanie na uzależnienie od hazardu. Dzięki doświadczeniu będziesz w stanie wypracować własny styl, wybrać najbardziej opłacalną strategię, nauczyć się stawiać zakłady z zimną głową.

Istnieje wiele stron i bukmacherzy w Internecie, które oferują strategie, tajemnice zakładów sportowych, schematy zarabiania na zakładach i mowia ktory bukmacher internetowy wybrac. Takich “doradców” należy traktować z dużą ostrożnością. Jeśli nadal chcesz zwrócić się o pomoc do pomocników, wybierz tylko tych, którzy mają profile na stronach weryfikatorów ze szczegółowymi statystykami prognoz. I najważniejsze. Twój wybór to tylko legalni i uczciwe bukmacherzy.